İçeriğe geç

Avukatlık Ofisimiz

Avukat Ali Tümbaş

Uluslararası vizyon sahibi kurumsal avukatlık ofisi yapısına sahip bir avukatlık ofisiyiz.
Olmazsa olmazımız olan temel ilkelerimiz doğrultusunda çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Adalete olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak, müvekkillerimizin haklarına karşılıklı saygı kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunmak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişim ve değişimleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak.

Misyonumuz

Avukatlığını yürüttüğümüz müvekkillerin temsil ederken ve danışmanlık hizmetlerini yürütürken evrensel hukuki değerlere, avukatlık mesleğinin temel ilkelerine uygun olan kurallar çerçevesinde hareket ederiz.
AVUKAT

Avukat Takımımız

Avukat Ali Tümbaş, 2003 yılında mezun olduğu hukuk fakültesi sonrası meslek hayatını Gaziantep Barosu‘na kayıtlı olarak Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Özellikle Yurtdışında alınmış olan yabancı mahkeme kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfizi ile Aile Hukukundan kaynaklı Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma, çocuğun velayeti, iştirak ve yoksulluk nafakası, mal rejimi/mal paylaşımı ve Maddi/Manevi Tazminat alanlarında hizmet vermekte olup bu alanlarla ilgili çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Avukat Ali Tümbaş avukatlık mesleği yanında Aile Hukukunun Mal rejimi (Malların paylaşımı) alanında almış olduğu profesyonel eğitim ile ayrıca bilirkişilik sıfatına da haizdir.
Yine Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Siciline Kayıtlı Uzman Arabulucu olarak da görev yapmaktadır.

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında özel uzmanlık eğitimini de tamamlanmıştır. Aile Hukuku Uzman Arabuluculuk kapsamında da çalışmaları devam etmektedir.
Avukat Ali Tümbaş genelini ilgilendiren birçok davası haber konusu edilmiştir.
En karakteristik özellikleri arasında azimli, sıkı takipçi oluşu ve her zaman ulaşılabilir olması yer almaktadır.

Düzenli olarak çeşitli yayın alanlarında makaleler yazmaktadır.

Avukat Abdulkadir AKILLAR, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine Türkiye derecesiyle girerek kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Gaziantep Barosuna kayıtlı olarak “Çukur Mahallesi Dr.Mecit Barlas Caddesi Suburcu İş merkezi Kat:2/6 Gaziantep” adresinde Avukatlık ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Avukat Abdulkadir AKILLAR Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Siciline Kayıtlı Uzman Arabulucu olarak görev yapmaktadır. Arabulucu olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında özel uzmanlık eğitimini de tamamlanmıştır. Banka ve Finans Hukuku, İnşaat Hukuku ile Enerji Hukuku Uzman Arabuluculuk kapsamında da çalışmaları devam etmektedir. Arabuluculuğun yanı sıra Aktüerya Uzmanlığı Hesap Bilirkişilik vasfı ve eğitimi de bulunmaktadır. Özel çalışma ise Trafik kazalarından kaynaklı tazminat ve İş Hukukudur. Gaziantep ilinde özellikle Trafik kazalarından kaynaklı tazminat ve İş Hukuku alanında ön plana çıkmış ve bu alanda gerek meslektaşları gerekse de vatandaşlar tarafından bilgisi ve deneyimi rağbet görmektedir.

Müvekkillerine vermiş olduğu hukuki süreç hakkındaki detaylı bilgilendirmeler ve sürecin tüm olasılıkları ile ilgili aydınlatmalar ile başarılı sonuçlar kendisini memnuniyet oranı yüksek avukat seviyesine taşımıştır. Toplumun ilgilendiren birçok davada başarı yakalamış ve NTV, TRT 1, Anadolu Haber Ajansı, Show TV, Milliyet, Hürriyet, Yeni Şafak, Doğan Haber Ajansı, Haber 7 ve diğer TV Kanalları, Haber Siteleri ve Genel/Yerel Gazetelerde bu davalar yayın konusu edilmiş ve kendisinden çeşitli tarih ve zamanlarda röportajlar alınmıştır.

İngilizce bilmektedir. Ayrıca Arapçası orta düzeyde olsa da tercüman eşliğinde Arap müvekkilleri ağırlamaktadır. Avukat Abdulkadir AKILLAR’dan hukuki hizmet almak istemeniz durumunda sitemizde belirtilen iletişim adreslerinden kendisini ya da ofisimizi arayabilirsiniz.

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN, Hukuk Fakültesini derece yaparak 2. sırada yüksek onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Gaziantep Barosuna kayıtlı olarak avukatlık, danışmanlık hizmeti vermektedir. Ceza Hukuku , Bilişim Hukuku , İdare Hukuku , Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku , Tazminat Hukuku alanlarında hizmet vermekte olup bu alanlarla ilgili çeşitli katılım ve sertifika belgeleri bulunmaktadır.

Ceza hukuku, Aile Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında seminerlerine katılmıştır.

Çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. Gazete ve Görsel Medyada Ceza Hukuku ve Yabancılar Hukuku İle ilgili yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır.

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN, 21. yüzyılda hukukun ve avukatlık mesleğinin hak arama özgürlüğünün en önemli güvence mekanizması olduğu bilinciyle, avukat ile müvekkil arasında temel mesleki ilkelere hassasiyet göstermektedir.

Gizlilik ve Mesleki Sır: ‘Sır saklama ve gizlilik’ avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biridir.
BM Havana Avukatlık Kuralları , AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır.

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN’dan hukuki hizmet almak istemeniz durumunda sitemizde belirtilen iletişim adreslerinden kendisini ya da ofisimizi arayabilirsiniz.

Avukat İnci Derya

Avukat

Avukat Mustafa Yıldız

Avukat

Avukat İsmail Elma

Avukat

Esra Yılmaz

Müvekkil Kabul

Atilla Erikçi

Adli Personel

Gökhan Önal

Bilişim Personeli

Avukat Ali Tümbaş

Fatih, Fevzi Çakmak Blv. No:139, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Call Now

WharsApp
Avukat Ali Tümbaş
Merhaba ben Avukat Ali Tümbaş, Size nasıl yardımcı olabilirim?